LOUNGE Design Group

 

Studio bylo založeno v roce 2006 v Halle (DE) Alexandrem Grimmem a Ronny Eysserem. Nabízí široké služby v oblasti designu s působením v mnoha oborových oblastech jako například ve výrobě nábytku, osvětlení, obalových materiálů, školních pomůcek ale i ve vytváření interiérů, merchandisingových prvků či corporate design jednotlivých společností.

Alexander Grimm

Narodil se v roce 1980 v německém Weissenfelsu (DE). V letech 1999 – 2004 studoval produktový design na Vyšší škole výtvarných umění a designu Burg Giebichenstein Halle. Podílel se na projektech například pro automobilky Fiat či Daimler-Chrysler, nebo u známého designéra Luigi Colaniho. V roce 2004 psal svoji diplomovou práci pro Mecedes-Benz v rámci níž vytvořil více než 15 patentů v oblasti automobilového průmyslu. V letech 2004 – 2006 pracoval jako Produktový manažer a designér pro Cosmobrandlab AG, designové studio působící převážně v oblasti merchandisingu.

Ronny Eysser

Narodil se v roce 1978 v Lipsku (DE). V letech 1999 – 2004 studoval produktový design na Vyšší škole výtvarných umění a designu Burg Giebichenstein Halle. Podílel se na projektech například pro automobilky Fiat či Daimler-Chrysler, nebo u známého designéra Luigi Colaniho. V roce 2004 psal svoji diplomovou práci pro Mecedes-Benz v rámci níž vytvořil více než 15 patentů v oblasti automobilového průmyslu. V letech 2004 – 2006 pracoval jako Produktový manažer a designér pro Cosmobrandlab AG, designové studio působící převážně v oblasti merchandisingu. V letech 2004 – 2006 pracoval jako Produktový manažer a designér pro výrobce outdoorového oblečení Jack Wolfskin.

LOUNGE Design Group